Jak se k nám dostanete

Jak se k nám dostanete a kde zaparkovat?

Přijíždíte autem do Pece pod Sněžkou a dáte se pohlavní silnici doprava. Dorazíte k centrálnímu parkovišti P3, tam si z automatu vyzvedněte lístek, závora se otevírá a vy pokračujete skrz centrální parkoviště stále rovně.


Po levé straně míjíte garáže a hned nad nimi, začínají parkovací místa – to poslední je naše, je označené dopravní značkou P s nápisem Bouda v Obřím dole. Tady prosím zaparkujte. Naše parkoviště je v bezprostřední blízkosti dolní stanice lanovky na Sněžku a penzionu Lesovna.


Bouda v Obřím dole se nachází v II. zóně Krkonošského národního parku a vjezd autem je možný pouze se zvláštní povolenkou. Při nástupu na ubytování od nás dostanete parkovací kartu a máte parkování zdarma.


Cesta z parkoviště na Boudu v Obřím dole

  • chcete odvoz? Volejte Kláru na tel: 728 465 454, odvoz od parkoviště ráda zařídí při pobytu na 2 a více nocí je odvoz Bouda-parkoviště v den příjezdu a odjezdu zdarma

  • chcete se projít? Na Boudu v Obřím dole to je asi 20 minut příjemné procházky. Minete dolní stanici lanovky na Sněžku a pak už stačí jít po šipkách

Štítky:

VYBRANÉ PŘÍSPĚVKY
NEJNOVĚJŠÍ
ARCHIV
HLEDAT PŘES TAGY
KATEGORIE
SLEDUJTE NÁS
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square