top of page

spaní na seně

... zážitek, na který se nezapomíná ...

Spát se dá téměř všude a jistě už jste nějaká ta neobvyklá místa vyzkoušeli. Rádi bychom Vám nabídli další. Spaní na seně je zážitek na který se nezapomíná. Je to pohodlné a romantické. Dochází ke spojení s přírodou i historií.

 

Ve skutečnosti se spí na slámě a ne na seně, protože ta je pro tento účel vhodnější. Již naši předkové to dobře věděli a plnili svoje matrace slámou. Sláma má skvělé tepelně izolační vlastnosti, nesaje vlhkost a je snadno dostupná. Nebojte se, nebudeme Vás nutit spát někde na stohu nebo ve stodole či chlívku. Máme pro Vás připravený stylový domeček – Slamák pod miliony hvězd.

Tento stylový domeček je pro Vás připravený na kouzelném místě v samém srdci Krkonoš. Stojí přímo pod Sněžkou v blízkosti Boudy v Obřím dole, která pro něj také zajišťuje kvalitní servis – jídlo, pití, hygienu, zázemí a transport. Svou velikostí je ideální pro 2 osoby. Jeho dominantou je velikánská slaměná postel a částečně průhledná střecha. Dále v něm najdete malé posezení a několik praktických doplňků.

 

Kromě originálního spaní a skvělého výhledu si můžete užít třeba snídani servírovanou přímo do postele nebo piknik na přilehlé louce. Rádi pro Vás připravíme i další služby na Vaše přání. Aby byl zážitek ze spaní na slámě dokonalý, je slamák postaven co možná nejvíce z přírodních materiálů z blízkého okolí. Balíky slámy jsou  z farmy v Mladých Bukách, pruty na spojení z náletových dřevin v okolí. Na podlahu byly použity staré palety a zbytek dřeva byl zachráněn před spálením. Jediným kompromisem je průhledná střecha z plexiskla a vruty použité na spojení.

 

Slamák pod miliony hvězd bohužel není vhodný pro alergiky a osoby citlivé na pobyt v přírodě.

Pozor Slamák je v provozu pouze v letních měsících (květen – září)

bottom of page